MVP
Brno - InterCanis
29. - 30.6.2002
rozhodčí: A.Tománek
Brněnský
smutek - příspěvek I. Sejkaniče
-psi - třída mladých |
1983 BUICK HORKÝ
DECH CMKU/RTW/9600/01, 19/02/01
|
V1,
CAJC
|
O: Brus Beam
Ballotada, M: Brita od Bílého vlka. CH: Pich Vladislav, MAJ: Růženec
Vladimír |
1984
HUCKLEBERRY FIN
Z AMIHO DVORA CMKU/RTW/9666/01, 03/04/01 |
V3
|
O: Simba v.Burgthann,
M: Claudine z Amiho dvora, CH: Wludyková Alice, MAJ: Kolář Jiří |
1985 ŠAKIR
MIVANGA CMKU/9824/01, 23/08/01
|
V2
|
O: Baca bez
Nazwy, M: Fauna Mivanga, CH: Sejkanič Ivan, MAJ: Sejkaničová Milena |
- psi- mezitřída |
1986
AKEBONO MUSASHI CMKU/RTW/9495/00, 11/11/00 |
VD
|
O: Bon z
Tichavské hůrky Cs, M: Artemis Drotar Cs,
CH+MAJ: Michalova Jana |
1987 AKIM
BOHEMIA COL-BRI CMKU/RTW/9448/00. 11/10/00 |
- |
O: CH.Ferro v.t.Klampersnest,
M: Gira Bohemia Pe-Rot.
CH+MAJ: Mikesková Dagmar |
1988
ANDRÉ ZE ŠKVORCE CMKU/RTW/9517/00, 26/11/00 |
VD
|
O: Fred Mivanga,
M: Bella Velká olva, CH: Vohanková Jitka, MAJ: Malý Martin |
1989 AOTAKA
MUSASHI CMKU/RTW/9497/00, 11/11/00 |
VD
|
O: Bon z
Tichavské hůrky Cs, M: Artemis Drotar Cs, CH: Michalova Jana. MAJ:
Osoba Jaroslav |
1990 ARON Z
HULINOVCE CMKU/RTW/9342/00, 18/07/00 |
V1,
CAC
|
O: Apolo Drotar
CS. M: Albera Farlap, CH: Peterek Josef, MAJ: Humplíková Marcela |
1991 BRITT
HORKÝ DECH CMKU/RTW/9599/01, 19/02/01 |
odstoupil |
O: Brus Beam
Ballotada. M: Brita od Bílého vlka.
CH+MAJ: Pich Vladislav |
1992
FAARBY VOMBAT CMKU/RTW/9526/00, 14/12/00 |
V4
|
O: Kars z
Waldenburga, M: CH.Comma Vombat,
CH+MAJ: Zavoralová Lucie.Mgr. |
1993 ILKO Z
TYROSU CMKU/RTW/9507/00, 26/11/00 |
VD
|
O: Baca Bez
Nazwy. M: Egy z Tyrosu, CH: Švancara Karel, MAJ: Složil Jiří |
1994 LARZ Z
OPATOVICKÝCH ROVIN CMKU/RTW/9428/00. 17/09/00
|
V2,
res.CAC
|
O: Cent z Křižanova,
M: Kessi z Opatovických rovin, CH: Poledno Miroslav, MAJ: Mucha Jan |
1995 NORIS
HOLUBI DŮM CMKU/RTW/9410/00, 13/09/00
|
V3
|
O: Andy Gerix,
M: Cyntie Tehovecký statek Cs. CH: Procházka Hynek. MAJ: Kubíček
Kamil |
- psi - třída otevřená |
1996 ARYM VELKÁ
STOPA CMKU/8662/99, 15/03/99
|
VD4
|
O: Dar Tichý
dvůr. M: Roza Fa-Mir, CH: Martinec Radovan, MAJ: Hrábek Jan |
1997 DERRY
MANEPO IDEÁL CMKU/RTW/9123/00, 15/02/00 |
- |
O: Fram Mivanga,
M: Andra Silvestrovka, CH: Nekvapilová Zina, MAJ: Musil Stanislav |
1998 EXO DROTAR
CS CMKU/9043/99, 26/11/99 |
V1,
CAC,
res.CACIB
|
O: Selavie Solo
Player. M: Aranka Drotar CS. CH: Kozelská Jana, MAJ: Matura
Karel.Ing. |
1999 JAILBIRDS
LEATHAL WEAPON CMKU/8903/99, 05/03/99 |
- |
O: CH.Bil Crni
Lotos, M: ICH.Jailbirds Felony N tne First. CH: Marvik Taunya+Josef.
MAJ: Mudrová Ilona |
2000 JCH.LESKO
Z KŘIŽANOVA CMKU/9078/99, 24/11/99
|
V2,
res.CAC
|
O: Condor von
der Frankentanne, M: Frona z Křižanova, CH: Tomek Jindřich, MAJ:
Matějka Antonín |
2001 QUEENO
RELAY CS CMKU/9066/99. 20/12/99
|
V3
|
O: Gem z Křižanova,
M: Easy Relay, CH: Jandík Václav, MAJ: Hubálek Milan |
- psi - třída pracovní |
2002 ARIS HORKÝ
DECH CS CMKU/5384/96, 10/03/96
|
VD
|
O: Hacus Beryl
Cs. M: Arletta z Města Vel var Cs, CH: Pich Vladislav+Marie. MAJ: Čochnářová
Petra |
2003 CH.DENY
GERIX CMKU/5847/97, 15/01/97 |
- |
O: Jailbirds
Extréme Hazard. M: Bora Kris-Ve-Mar, CH: Boháčková Lenka. MAJ:
Mudrová Ilona |
2004 CLIF ČERNÝ
SAGITARIUS CMKU/RTWT/9216/00, 11/04/02
|
V3
|
O: Apolo Drotar
Cs, M: Anita z Benátských nocí Cs, CH: Švédova Kateřina, MAJ: Flášar
Antonín |
2005 DAN ZE
STRAHOVSKÉ VYHLÍDKY CMKU/8607/99, 03/03/99
|
V1,
CAC
|
O: Simebergs
Victor von Trollegen, M: Bijare od Zlaté Samanty CS, CH: Jeglík Jan,
MAJ: Buchta František |
2006 MED
MIVANGA CMKU/8710/99, 19/03/99
|
V2,
res.CAC
|
O: ICH.Simebergs
Victor von Trollegen, M: ICH.Gina z Křižanova, CH+ MAJ: Sejkanič
Ivan |
- psi - třída vítězů |
2007 CH.BENNO
ŠLASKA GWARA CMKU/8461/98 PKR.II-53019. 31/12/97
|
V3
|
O: CH.Iaghi
Benno von Evman, M: CH.Jessica Šlaska Gwara, CH: Perek Andrzej, MAJ:
Krásenský Lumír |
2008 CH.CHUCK
CORDIS
PKR 0-65976, 09/03/00 |
- |
O: ICh.Rick von
Burgthann, M: Ch.Bella Cordis, CH+ MAJ: Federak Kazimier |
2009 CH.CYKLON
ANACO CMKU/9022/99, 10/11/99 |
V4
|
O: ICH.Gil Crni
Lotos, M: Cira z Pohádkové jeskyně, CH: Reizenthalerová Jitka, MAJ:
Sejkanič Ivan |
2010 CH.GAMBO
WUJKOWA ZAGRODA PKRII-61626, 15/06/99
|
V
|
O: Wiktor v.Geranshoť.
M: Cyntia Isogen. CH: Wujek Józef. MAJ: Skwara Anna |
2011 CH.HOGAN
VOM GAMBRINUS
MET ROTT 2354/97, 01/04/97
|
V1,
CAC,
CACIB,
BOB
|
O: Ch.Djerbo v.t.Straotje,
M: Kathy vom Schwaiaer Wappen, CH+MAJ: Fekete László
|
2012 CH.NEMO
MIVANGA CMKU/8842/99, 17/05/99
|
V2,
res. CAC
|
O: Simebergs
Victor von Trollegen, M: Alfa Vombat CS. CH: Sejkanič Ivan, MAJ: Banát
Richard |
FENY
-
feny-
třída mladých |
2013 AURA OD VÍTKOVY
HORY CMKU/RTW/9727/01, 17/05/01
|
VD
|
O: Monty ze Štěrbu,
M: Bára ze Strahovské vyhlídky, CH: Dolejš Jan, MAJ: Gabriš
Miroslav |
2014 BECKY
HORKÝ DECH CMKU/RTW/9601/0l. 19/02/01
|
V1,
CAJC
|
O: Brus Beam
Ballotada. M: Brita od Bílého vlka, CH: Pich Vladislav, MAJ: Šarocha
Josef
|
2015 FATIMA
BALLOTADA CMKU/RTW/9705/01, 18/04/01 |
- |
O: Xari von der
Teufelsbrücke. M: Ballotada Ballotada. CH: Moravcová Magda. MAJ: Jirátko
Jan |
2016 HAPPY
CHOICE Z AMIHO DVORA CMKU/RTW/9667/01. 03/04/01
|
VD
|
O: Simba v.Burgthann.
M: CH.Claudine z Amiho dvora,
CH+MAJ: Wludyková Alice |
2017 HENRIETTE
Z AMIHO DVORA CMKU/RTW/9668/01. 03/04/01
|
VD3
|
O: Simba v.Burgthann,
M: Claudine z Amiho dvora. CH: Wludyková Alice. MAJ: Berta Karel
|
2018 HEXA
KRIS-VE-MAR
CMKU/RTW/9610/01, 24/02/01
|
V2
|
O: Apolo
Drotar, M: Holý Mivanga,
CH+MAJ: Marková Monika
|
2019 TÝNA
MIVANGA
ČMKU/9854/01., 11/09/01
|
VD4
|
O: Baca bez
Nazwy. M: CH.Hela Mivanga.
CH+MAJ: Sejkanič Ivan |
-
feny- mezitřída |
2020 CARRIE
CATHERINE´S DREAM CMKU/RTW/9554/-00/00 SPKP/1043. 01/10/00
|
VD
|
O: Xari v.Bickesheim.
M: Amanda vom Immenstellen. CH: Žák Martin. MAJ: Růžičková
Bronislava |
2021 FANNY
VOMBAT
SPKP/1133.,CMKU/RTW/9527/00, 14/12/00
|
- |
O: Kars z
Waldenburga. M: ICH.Comma Vombat. CH: Zavoralová Lucie.Mgr.. MAJ: Frátriková
Alexandra |
2022 FOLLY
VOMBAT CMKU/RTW/9529/00. 14/12/00
|
VD
|
O: Kars z
Waldenburea. M: Comma Vombat. CH: Zavoralová Lucie, MAJ: Prochovníková
Dagmar
|
2023 FRENN
VOMBAT CMKU/RTW/9530/00, 14/12/00
|
V4
|
O: Kars z
Waldenburga. M: CH.Comma Vombat.
CH+MAJ: Zavoralová Lucie.Mgr. |
2024 KATHY KI-ROT
SLOVAKIA CMKU/RTW/99-45-00/01 SK-SKJ/SPKP/10, 21/07/00
|
V2,
res.CAC
|
O: Epos Ki-Rot,
M: Carla Ki-Rot. CH: Kiss Ladislav. MAJ: Kolář Jiří |
2025 KENDY ČERNÝ
PANTHER CMKU/RTW/9569/01. 04/01/01
|
VD
|
O: Apolo
Drotar. M: Arlesa Farlap. CH: Jurášová Věra, MAJ: Pchalek Josef |
2026 LOTTY KI-ROT
SLOVAKIA SKJ/SPKP/1032. 09/08/00
|
V1,
CAC,
CACIB
|
O: Erlo vom
Gambrinus, M: Erna Ki-Rot Sk. CH+ MAJ: Kiss Ladislav
|
2027 LUCKA Z
OPATOVICKÝCH ROVIN CMKU/RTW/9432/00, 17/09/00
|
V3
|
O: Gem z Křižanova,
M: Kessi z Opatovických rovin, CH: Poledno Miloslav, MAJ: Prchalová
Jana |
2028 PARI
MIVANGA CMKU/RTW/9484/00, 22/11/00 |
VD
|
O: Baca bez
Nazwy, M: Alga Vombat, CH: Sejkanič Ivan, MAJ: Novotný Jaroslav |
Tato zvířátka se mi bohužel nepovedlo
přiřadit.
Pokud by jste tedy věděli, které kam patří, dejte prosím vědět - předem
děkuji.
-
feny-
třída otevřená |
2029 BETHY LEE
FARLAP CMKU/6758/98, 11/05/98
|
V
|
O: Argo z Opuštěné
pískovny CS. M: Agra Vombat CS. CH: Šobichová Šárka. MAJ: Přikryl
Josef.Ing. |
2030 BONA HANAČKA
CMKU/8472/98. 17/12/98 |
V
|
O: Simebergs
Victor von Trollegen. M: Cristine Da-Klem CS. CH: Páleník Ivan. MAJ:
Dolečková Jana |
2031 BONNIE OD
HARACHOVA DVORA CMKU/RTW/9291/00, 06/06/00 |
VD
|
O: Bernie
Bohemia Rott-Box. M: Chira Tichý dvůr. CH: Klemš Aleš. MAJ: Kaválková
Pavlína |
2032 CELESTA
HANAČKA CMKU/RTW/9349/00, 25/07/00 |
V
|
O: Ferro v.t.Klampernest,
M: Cristine Da-Klem Cs. CH: Páleník Ivan. MAJ: Vlasáková Olga |
2033 CHER
CORDIS
PKR II-65975, 09/03/00
|
- |
O: ICh.Rick von
Burgthann. M: Ch.Bella Cordis. CH+ MAJ: Federak Kazimier |
2034 CONNIE
ANACO CMKU/9025/99. 10/11/99
|
V2,
res.CAC
|
O: CH.Gil Crni
lotos. M: Cira z Pohádkové jeskyně. CH: Reizenthalerová Jitka. MAJ:
Smrčková Zuzana |
2035 CORA
ANACO
CMKU/9026/99/02. 10/11/99 |
V3
|
O: Gil Crni
Lotos. M: Cira z Pohádkové Jeskyně. CH: Reizenthalerová Jitka. MAJ:
Pich Vladislav |
2036 CORSA OD BŘEZOVÉHO
POTOKA CMKU/8802/99. 10/06/99 |
- |
O: Dagles San-Blu.
M: Alka z Lepých lesů. CH: Vintrová Věra. MAJ: Vagenknechtová
Elena |
2037 DE BUSY
BALLOTADA, CMKÚ/8758/99 10/05/99 |
VD
|
O: Athos Ho-Dra
CS, M: Haška z Města Lučenca. CH: Moravcová Magda. MAJ: Herzinger
Pavel.MUDr. |
2038 EINE
DROTAR CS CMKU/9047/99, 26/11/99 |
V
|
O: Selavie Solo
Player, M: Aranka Drotar Cs. CH: Kazelská Jana, MAJ: Čepková Soňa |
2039 FRANCESCA
Z AMIHO DVORA CMKU/8733/99. 17/04/99 |
V1,
CAC
|
O: JCh.Fax Crni
Lotos. M: CH.Claudine z Amiho dvora. CH: Wludyková Alice, MAJ: Peč
Jaroslav |
2040
GRAINNIE Z
AMIHO DVORA ČMKU/RTW/9204/00, 31/03/00 |
V4
|
O: Wiktor v.Geranshof,
M: Claudine z Amiho dvora. CH: Wludyková Alice. MAJ: Vosmek Zdeněk |
2041 JCH.ERNESTINE
Z AMIHO DVORA CMKU/6716/98. 27/04/98
|
V
|
O: Simba v.Burgthann.
M: Claudine z Amiho dvora, CH: Wludyková Alice. MAJ: Janetová Ivana |
-
feny-
třída pracovní |
2042 BESSI Z
KOLÁČKOVA DVORA CMKU/9028/99, 20/10/99
|
V3
|
O: Grand-King
Cicero Cs. M: Gábi z Opatovických rovin. CH: Koláčková Lenka, MAJ:
Stejskal Tomáš
|
2043 HOLLY
MIVANGA CMKU/6366/97, 25/09/97
|
V2,
res.CAC
|
O: Simba v.Burgthann,
M: Alfa Vombat, CH: Sejkanič Ivan. MAJ: Marková Monika |
2044 LASY Z
JA-PU
CMKU/9038/99. 09/12/99
|
V4
|
O: Apolo-Drotar,
M: Denny z Ja-Pu. CH+ MAJ: Dvořáková Jaroslava
|
2045 MAUD
MIVANGA CMKU/8712/99. 19/03/99
|
V1,
CAC
|
O: Simebergs
Victor von Trollegen. M: Gina z Křižanova, CH: Sejkanič Ivan, MAJ:
Banát Richard |
-
feny-
třída šampiónů |
2046 DAISY
AGAG
SKJ/SPKP/802. 28/07/99
|
V1,
CAC,
res.CACIB
|
O: Gil Crni
Lotos, M: Aili Králický Sněžník. CH: Lehocky Stefan. MAJ: Kováč
Ján
|
|